Satış Online | Artısı Bol Alışveriş
Çağrı Merkezi 08505509998

Hakkımızda

Satış Online

Hakkımızda

SATIŞ ONLINE 2020 yılında "YK INOVASYON LTD” şirketi tarafından kuruldu.
SATIŞ ONLINE ‘ ın kurulmasında önde gelen sebepler ise 11 Mart 2020 tarihinde TÜRKİYE ‘ de ilk covid-19 vakasından sonra dünya genelinde pandemi ilan edilmesinin ardından e-ticarette oluşan yoğunluk ve iş imkanı olmuştur. E-ticaretin gerekliliğini ve önemini fark eden "YK INOVASYON LTD” şirketinin kurucusu , yöneticisi ve ekibi bu alandaki ihtiyacı ve eksikliği görüp her zaman hayat prensibi olarak kullandığı ve şirketinin belirleyici ismi olan "INOVASYON” (yenilikçi) yapısıyla bu alanda bir adım atmaya karar vermiştir.
SATIŞ ONLINE 160 tedarikçi ve alanında uzman kadrosuyla birlikte TÜRKİYE genelinde e-ticaret sektöründeki yerini almış ve her zaman müşterisini düşünen politikasıyla kendinden emin adımlarla ilerlemektedir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?
Müşterilerimize ve çalışanlarımıza bir aile sıcaklığıyla yaklaşıp, para kazanmaktan ziyade insanların dostluğunu kazanmaya çalışıyoruz. Yıllardır çalıştığımız müşterilerimizin hiçbirinin memnuniyetsiz ayrılmaması için elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.

Kimler Bizi Seçmeli?

Tecrübeli ve işini oldukça seven çalışma arkadaşlarımızla birlikte, bizimle çalışan firmalara sektörde fark yaratması ve rakiplerinin önüne geçmesi için bir fırsat tanıyoruz. Gittikçe dijitalleşen dünyada eğer sizler de firmanızın e-ticaret dünyasında yerini belirlemek, daima güncel kalmak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz.